Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kalendář soutěží

**************************  2019  ***********************

Ve stadiu zpracovávání - postupně bude doplňováno v souladu s odevzdaným ročním hlášení SDH - aktualizace k  ...

DATUM Mládež Dospělí

proběhlo

2018

 PLAMEN + dorost I - ZPV

(Brozany)

--------------------------- 
  Klapý - ZPV  
  Vědomice - ZPV  
     
    Libochovice
27.4.  Terezín - TD  

28.4.

 

Terezín
  Černouček - TD  
  Štětí - PHL Štětí - PHL
11.-12.5.

Litoměřice - TD

 
4.5.   Bechlín - TOHATSU
    Budyně n/O - okrsek
 25.-26.5.

PLAMEN II 

(Polepy)

-----------------------------
 

Lkáň - ZPV

Předonín - TD

 
18.5. ------------------------------------

PS + dorost - okresní kolo

(Vědomice)

2.6. Křešice - TD  
    Nové Dvory - KL
  Radešín - ZPV Travčice
7.-9.6. PLAMEN - krajské kolo PS - krajské kolo
15.6. Den záchranářů LITOMĚŘICE  
  Hrobce - PHL Hrobce - PHL
    Chudoslavice
  Předonín - PHL

Předonín - PHL

Radešín

Klapý

29.6.-1.7. MČR PLAMEN  
5-7.7. MČR DOROST  
  Černouček - PHL Černouček - PHL
    Dřemčice - PHL
21.7.   Lukavec - TOHATSU
  Podřipský dětský hasičský kemp  
17.8.   Lkáň - TOHATSU
  Vědomice - PHL Vědomice - PHL
    Brozany - PHL
30.8.-1.9.   MČR v PS  ÚSTÍ n/L
  Čížkovice - TD  
 

Lovosice - STIMAX

(Vědomice)

Lovosice - STIMAX

 

7.9.   Lukavec - memoriál
    Nové Dvory - PHL
  Bechlín - TD  
  Polepy - ZPV  
    Nové Dvory
  Brozany - ZPV  
12.10. Křešice - ZPV  
  Litoměřice - ZPV  
19.10. Lukavec - ZPV  

***********************  2018  ******************

Ve stadiu zpracovávání - postupně doplňováno v souladu s odevzdaným ročním hlášení SDH - aktualizace k 21.3.2018

DATUM Mládež Dospělí
24.3. Litoměřice - ZPV - ZRUŠENO  
7.4. Klapý - ZPV  
14.4. Vědomice - ZPV  
21.4.  PLAMEN + dorost I - ZPV Charvatce
25.4.   Libochovice
28.4.  Terezín - TD  

29.4.

 

Terezín
8.5. Černouček - TD  
12.5. Štětí - PHL Štětí - PHL
12.-13.5.

Litoměřice - TD (do 14.5.)

 
13.5.   Bechlín - TOHATSU
19.5.   Budyně n/O - okrsek
19.-20.5. PLAMEN + dorost II  
5.5.

Lkáň - ZPV

Předonín - TD

 
 26.5. Radešín - ZPV PS + dorost - okresní kolo
2.6. Křešice - TD Nové Dvory - KL
9.6.   Travčice
16.6.  Den záchranářů LITOMĚŘICE
16.6. Hrobce - PHL Hrobce - PHL
16.6.   Chudoslavice
22.-23.6.   PLAMEN - krajské kolo  
 24.6.

 

PS - krajské kolo
30.6. Předonín - PHL

Předonín - PHL

Radešín

Klapý

 1.-5.7. MČR PLAMEN  
6.7. Černouček - PHL Černouček - PHL
7.7.   Dřemčice - PHL
 14.7.   Lukavec - TOHATSU
14.-15.7. Podřipský dětský hasičský kemp  
11.8.   Lkáň - TOHATSU
14.8. Vědomice - PHL Vědomice - PHL
19.8.   Brozany - PHL
 31.8.-2.9.   MČR v PS 
  Čížkovice - TD  
1.9. 

Lovosice - STIMAX

(Vědomice)

Lovosice - STIMAX

1.9.  Lukavec

6.9.   Nové Dvory - PHL
15.9. Bechlín - TD  
22.9. Polepy - ZPV  
28.9.   Nové Dvory
29.9. Brozany - ZPV  
6.10. Křešice - ZPV  
13.10. Litoměřice - ZPV  
20.10. Lukavec - ZPV